Praca dla opiekunek/opiekunów osób starszych

Gowork.pl

Dortmund

2016-11-29

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych.

Kursy języka niemieckiego

    Kurs doszkalający 60 h 600 zł
    Kurs od podstaw 168 h 1399 zł
    Kurs wyjazdowy
    od podstaw
3 tygodnie 2990 zł

 BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Nr referencyjny: NIEM_810A

Nasz podopieczny:

Pan mieszkający w okolicach Dortmundu poszukuje opiekunki z dobrą znajomością języka. Konieczna jest cierpliwość, empatia oraz doświadczenie.

Senior ma 89 lat (173 cm wzrostu, 79 kg), jest dość sprawny fizycznie, potrzebuje pomocy podczas wstawania. Choruje na zaburzenia rytmu serca, ma nowotwór.

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki należeć będzie przede wszystkim pomoc w prowadzeniu domu, czyli porządki i dbanie o czystość oraz robienie prania, gotowanie, robienie zakupów.

Oprócz tego opiekunka będzie pomagać Pani podczas codziennych kąpieli, czynnościach higienicznych oraz ubieraniu i rozbieraniu. Do zadań opiekunki będzie również należało wstawanie do Pana w nocy.

Wymagania:

Poszukujemy osób, których język niemiecki jest na poziomie dobrym. Kandydat/kandydatka musi być osobą niepalącą i posiadać doświadczenie w opiece.

Oferujemy:

Pracę w firmie, która działa z powodzeniem od wielu lat na polskim rynku.

Gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie oraz opłacony i zorganizowany przejazd w obie strony.

Dobre stawki oraz opiekę konsultantów.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6940 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102812 ofert pracy. Sprawdź!