Pani Jasmin potrzebuje Opiekunki

Engeldaheim

Dänischenhagen

2016-11-29

Miejsce zlecenia: Dänischenhagen

Pani Jasmin jest po wylewie, co spowodowało częściowy paraliż. Seniorka porusza się przy pomocy balkonika. Podopieczna ma również problemy z nietrzymaniem moczu oraz nadciśnienie.

Nr referencyjny: NIEM_1159A

Obowiązki:

·         Pomoc w czynnościach toaletowych

·         Pielęgnacja ciała (mycie, kremowanie)

·         Pomoc w ubieraniu

·         Zmiana pielucho – majtek

·         Wizyty lekarskie

·         Gotowanie, robienie zakupów, pranie, sprzątanie

Wymagania:

Oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, doświadczenie (mile widziane referencje), gotowość podjęcia pracy na 2 – 3 miesiące. Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy.

Oferujemy:

Opiekunce która podejmie z nami współpracę zapewniamy legalne zatrudnienie, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie w domu podopiecznego, podróż w obie strony.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7425 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!