Przedstawiciel Handlowy Systemów Audio Video

Kraftmann Automation

Warszawa

2016-11-29

Firma Kraftmann, jeden z czołowych polskich dystrybutorów i producentów sprzętu Audio Video oraz Systemów Automatyki Budynkowej, posiadający  15-letnią tradycję, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do oddziału w Warszawie kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: 19/07/2016/ph

Obowiązki:

  • Opieka nad klientami z wyznaczonego terenu działania
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowywanie i obsługa ofert handlowych
  • Realizacja założeń polityki sprzedażowej
  • Monitorowanie rynku oraz analiza działań konkurencji
  • Identyfikacja potrzeb klienta
  • Podtrzymywanie dobrego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Doświadczenia w handlu
  • Mile widziana znajomość rynku branży Audio Video
  • Predyspozycji do pracy w zespole
  • Znajomości obsługi komputera i podstawowej obsługi programów: MS Office, przeglądarki internetowej oraz poczty elektronicznej
  • Komunikatywności, dyspozycyjności i uczciwości
  • Umiejętności planowania i organizacji pracy
  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Szkolenie adaptacyjne oraz kompleksowe przygotowanie na zajmowanym stanowisku
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Pracę w ambitnym zespole w dynamicznie rozwijającej się renomowanej firmie z wieloletnią tradycją
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego
  • Stabilność zatrudnienia i atrakcyjne warunki pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń i szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV wraz ze zdjęciem i zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji w odpowiedzi na ogłoszenie. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie nr referecyjnego. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99361 ofert pracy. Sprawdź!