Konstruktor ( Automatyk ) Obudów, Uchwytów, Ekranów I Rolet Elektrycznych - Samodzielny Lub Asystent

Kraftmann Automation

Warszawa

2016-11-28

Firma Kraftmann, jeden z czołowych polskich producentów akcesoriów Audio Video oraz Digital Signage, posiadający  wieloletnią tradycję w branży, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do oddziału w Warszawie kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: 19/07/2016/k

Obowiązki:

  • Projektowanie maszyn, urządzeń i tworzenie ich dokumentacji konstrukcyjnej 3D i 2D
  • Projektowanie oprzyrządowania potrzebnego do produkcji i tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej 3D i 2D
  • Nadzór nad produkcją projektowanych zespołów maszyn i urządzeń
  • Czynne uczestnictwo przy uruchamianiu prototypowych maszyn i urządzeń
  • Projektowanie i wdrażanie procesów technologicznych i sprawowanie nad nimi nadzoru
  • Wsparcie innych działów w zakresie nadzoru nad technologią
  • Współpraca z pozostałymi pracownikami działu konstrukcyjnego i wykonawczego

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Praktyczna znajomość programów CAD ( Auto-Cad )
  • Znajomość obsługi pakietu Office
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • Wykształcenie mechaniczne lub min. średnie techniczne
  • Kreatywność
  • Zdolność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie w projektowaniu i pracy konstruktorskiej
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • Samodzielna i efektywna organizacja czasu pracy
  • Szeroka wiedza inżynierska
  • Mile widziane prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • Szkolenie adaptacyjne oraz przygotowanie do zajmowanego stanowiska
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Pracę w ambitnym zespole w dynamicznie rozwijającej się renomowanej firmie z wieloletnią tradycją
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego
  • Stabilność zatrudnienia i atrakcyjne warunki pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń i szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV wraz ze zdjęciem i zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji w odpowiedzi na ogłoszenie. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie nr referecyjnego. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100812 ofert pracy. Sprawdź!