Kandydaci ze znajomością języka francuskiego

G-Force

Warszawa

2016-12-02

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Aktualnie dla naszych Klientów w Krakowie oraz Warszawie, międzynarodowych firm z obszaru BPO/SSC, poszukujemy Kandydatów ze znajomością języka francuskiego

Opis stanowiska:

  • Kontakt mailowy i telefoniczny z Klientem (połączenia przychodzące)
  • Odpowiadanie na pytania Klientów, wyjaśnianie nieścisłości (obszar księgowości lub HR)
  • Weryfikacja danych w systemie

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • student / absolwent
  • język francuski na poziomie B2,C1,C2
  • dobry język angielski (poziom B1 i więcej) w mowie i piśmie
  • doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

  • umowę o pracę
  • motywujący system wynagrodzeń
  • system szkoleń wzbogacających kwalifikacje,
  • bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta typu Multisport)
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku biznesowym
  • wielokulturowe środowisko pracy
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102905 ofert pracy. Sprawdź!