Mechanik samochodowy ( samochodów ciężarowych)

Sedulus Sp. z o.o.

Regensburg

2016-11-28

Sedulus Sp. z o.o. zatrudni mechaników samochodowych z doświadczeniem przy samochodach ciężarowych

Miejsce pracy: Niemcy/Regensburg

Obowiązki:

praca w warsztacie samochodów ciężarowych,

Wymagania:

  • min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego ( „do dogadania się”),
  • mile widziane doświadczenie pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie zawodowe
  • własny samochód mile widziany,
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • atrakcyjne wynagrodzenie (14 euro brutto + 10 euro netto diety za każdy przepracowany dzień),
  • ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • dodatki za nadgodziny, godziny nocne, niedziele oraz święta według taryfikatora BZA
  • bezpłatne ubranie robocze
  • długotrwała praca w renomowanej firmie

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102792 ofert pracy. Sprawdź!