Sprzedawca

Joart S.A.

Bielsko-Biała

2016-11-28

Szachownica to nowoczesna, ogólnopolska sieć salonów odzieżowych. W naszych sklepach codziennie staramy się, by zakupy były prawdziwą przyjemnością, a nowe produkty dawały maksimum satysfakcji Klientom. Nasze kolekcje skierowane są do kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Doskonale wiemy, że nie trzeba wydawać fortuny, by wyglądać świetnie! Nasz dynamiczny rozwój zawdzięczamy zaangażowaniu i pasji całego zespołu.

Dołącz do nas i rozwijaj się z Szachownicą!

Sprzedawca

Miejsce pracy: Bielsko Biała
Nr referencyjny: 28112016

Obowiązki:

  • Obsługę klienta zgodną ze standardami firmy

  • Dbanie o ekspozycję towaru

  • Przyjmowanie i rozkładanie dostaw

  • Stosowanie obowiązujących procedur

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie

  • Zorientowanie na klienta

  • Pracowitość i zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Ciekawą pracę pełną wyzwań

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia

  • Regularność i terminowość wypłat

Osoby zainteresowanie pracą prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ
w temacie maila wpisując Sprzedawca w Salonie Odzieżowym.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99428 ofert pracy. Sprawdź!