Kierownik zakładu/produkcji mebli

klient GoWork.pl

Toruń

2016-12-02

W związku z rozwojem firma Exwood Polska poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tczew

Nr referencyjny: Kierownik zakładu Tczew

Obowiązki:

organizowanie warunków do wykorzystywania najnowszych technologii i wdrażania ich w obrębie zakładu

wprowadzanie i ciągłe modernizowanie technologii produkcji mebli

kontrola i nadzór czynności wykonywanych na poszczególnych stanowiskach pracy

opracowywanie standardów jakości, wewnętrznych norm
i procedur obowiązujących na terenie zakładu

kontrola jakości

obsługa systemu elektronicznego zarzadzania produkcja
i projektowania mebli

Wymagania:

min. 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

wyższe wykształcenie

doświadczenie w  zarządzaniu zasobami ludzkimi

praktyczna znajomość MS Office

obsługa cad lub podobnych - dodatkowy atut

bardzo dobra organizacja pracy

umiejętność pracy pod presją czasu

samodzielność

zdolność analitycznego myślenia

czynne prawo jazdy  kat. B

doświadczenie w pracy w przemyśle meblowym będzie atutem
znajomość języka angielskiego - dodatkowy atut

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV z dopiskiem „Kierownik zakładu Tczew” za pomocą opcji "Aplikuj" lub na adres:

Exwood Polska Sp. z o.o.

ul. Jagiellońska 55,

83-110 Tczew

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102219 ofert pracy. Sprawdź!