Praca fizyczna

Verbeek Uitzendbureau B.V.

Venlo

2016-11-28

Biuro pracy Verbeek poszukuje dla swoich klientow z okolic Venlo osob do prac fizycznych tj. produkcje, rozladowywanie kontenerow, pakowanie warzyw i owocow.

Prace mozna podjac od 5-12-16 badz od 12-12-16.

Wymagania:

- motywacja do pracy,

- zaswiadczenie o niekaralnosci,

- znajomosc jezyka obcego mile widziana,

- prawo jazdy kat B,

Oferujemy:

- prace od zaraz,

- wynagrodzenie wedlug CAO (€9.34 brutto)

- cotygodniowe wyplaty,

- zakwaterowanie i ubezpieczenie (odplatne),

Wszystkie zainteresowane osoby proszone sa o wyslanie CV na adres APLIKUJ badz o kontakt tel 0031-623894389 od poniedzialku do piatku od 8:00 do 17:00 godz

Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:

Prace fizyczne tj pakowanie warzyw i owocow, rozladowywanie kontenerow, prace szklarniowe przy kwiatach,

Wymagania:

- prawo jazdy kat B mile widziane,

Oferujemy:

Wszystkie zainteresowane osoby proszone sa o wyslanie CV na adres APLIKUJ badz o rejestracje na www.verbeekuitzendbureau.pl

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99428 ofert pracy. Sprawdź!