PRACOWNIK MAGAZYNU

M-Serwis

Brodziszewo

2016-12-02

M-Serwis

ul. Mickiewicza 27/2, 60-835 Poznań

telefon: 61 848 31 40, 669 996 401

M-Serwis APT (nr cert. 49) poszukuje chętnych do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Brodziszewo

Obowiązki:

- dbanie o kompletność przygotowywanych do wysyłki wyrobów zgodnie z obowiązującą dokumentacją magazynową,

- wypełnianie dokumentów i raportów związanych z działaniem magazynu, przekazywanie dokumentów zgodnie z ustalonymi zasadami.

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- zaangażowanie,

- umiejętność współpracy w grupie,

- elastyczność,

- umiejętność obsługi prostych urządzeń magazynowych w tym wózków widłowych (nie wymagających uprawnień).

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową (z realną możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę),

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- pewne i terminowe wypłacanie świadczeń.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102835 ofert pracy. Sprawdź!