Logistyk / Magazynier

Talent Partners

Gliwice

2016-12-05

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Gliwicach, poszukujemy osoby na stanowisko Logistyk/Magazynier

Logistyk  / Magazynier

Nr ref.: LM/16

Miejsce pracy: Gliwice

Najważniejsze obowiązki:

  • Przyjmowanie i wydawanie komponentów
  • Dostarczanie komponentów na produkcję
  • Magazynowanie wyrobów zgodnie z procedurami
  • Dbanie o sprawność przepływów magazynowych
  • Dbałość o porządek w magazynie

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie techniczne
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia do jazdy wózkiem widłowym
  • Zaangażowanie, dokładność i odpowiedzialność,
  • Motywacja oraz chęci do pracy.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz benefity

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100912 ofert pracy. Sprawdź!