Kierownik budowy

REGESS

Kłodzko

2016-11-30

Poszukujemy doświadczonego kierownika budowy do nadzoru nad budową budynku wielorodzinnego, kilkukondygnacyjnego.

Miejsce pracy: Dolny śląsk

Obowiązki:

  • Kierowanie i nadzór nad pracami zgodnie z przepisami prawa budowlanego,
  • Prowadzenie budowy budynku wielorodzinnego, kilkukondygnacyjnego na terenie dolnego śląska
  • Koordynacja podwykonawców i sił własnych,
  • Kontrola jakości prowadzonych robót,
  • Prowadzenie protokolarnych odbiorów prac od podwykonawców,
  • Bieżące raportowanie o przebiegu prac,
  • Dbałość o terminową realizację harmonogramu budowy,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • Doświadczenie zawodowe - min. 5 lat na podobnym stanowisku
  • Znajomość obsługi komputera w tym obsługa AutoCad, Norma itp.
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - mile widziana.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

CV na APLIKUJ lub tel. +48 75 644 20 73