Frezer/operator maszyn CNC - okolice Stuttgart

Quickjobs.de

Stuttgart

2017-03-15

Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy frezera.

Miejsce pracy: Baden Wüttemberg

Obowiązki:
  • programowanie i obsluga maszyn CNC 5 -cio wrzecionowych w oprogramowaniu Matzatrol

  • sporzadzanie rysunku

Wymagania:
  •  komunikatywna znajomosc j. niemieckiego
  •  mile widziane doswiadczenie w pracy jako tokarza/frezera/operatora maszyn CNC
  • umiejetnosc sporzadzania rysunku
  • znajomosc systemow sterowania do programowania i obslugi maszyn CNC
  • mile widziany wlasny samochod

Oferujemy:
  • praca na czas nieokreslony na caly etat
  • wynagrodzenie poczatkowe 14,- € Brutto/h + nadgodziny
  • zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy na niemieckich warunkach
  • praca 2- 3 zmiany od poniedzialku do soboty
  •  koszt zakwaterowania ok.300,- € pokrywa pracownik

Osoby zainteresowane prosze o kontakt na:
Tel. 0049 36844 309545

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."