ŚLUSARZ - OKOLICE GÖTTINGEN

Quickjobs.de

Göttingen

2017-01-13

Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy slusarza.

Miejsce pracy: Turyngia

Obowiązki:
  • prace przy wykonywaniu i montazu balustrad, schodow, plotow, poddaszy itp. na zyczenia klientow

Wymagania:
  • mile widziany zawod slusarza (warunek niekonieczny)
  •  podstawowa znajomosc j. niemieckiego
  • doswiadczenie w pracy jako slusarz
  • mile widziene umiejetnisci spawalnicze

Oferujemy:
  • praca na czas nieokreślony na caly etat
  • 70% praca na delegacjach, 30% praca w hali produkcyjnej
  • diety za delegacje 24 € za kazdy przepracowany dzien z noclegiem
  • praca w godz. od 07:00 - 18:00, pon.-czw.
  • wynagrodzenie poczatkowe 11.00- € Brutto/h
  • nocleg na delegacjach jest gratis
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na niemieckich warunkach
  • koszt zakwaterowania 233.02,- €, pokrywa pracownik

Osoby zainteresowane prosze o kontakt na:
Tel. 0049 36844 309545

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."