Kierowca z kat. C/CE

Quickjobs.de

Berlin

2016-12-02

Dla naszego niemieckiego klientaposzukujemy kierowcy z kat. C/CE.

Miejsce pracy: Brandenburg/Mecklenburg-Vorpommern

Obowiązki:
  • kierowca logistyki regionalnej Brandenburgia/Mecklemburg-Vorpommern w przewoźie żywnosci

Wymagania:
  • znajomość j.niemieckiego w stopniu komunikacyjnym
  •  doświadczenie w pracy jako kierowca kat. C/CE

Oferujemy:
  • praca na czas nieokreślony na caly etat
  • praca na dwie zmiany
  • wynagrodzenie początkowe 2000,- € Brutto + nadgodziny
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na niemieckich warunkach
  • koszt zakwaterowania 150,- €. Pracodawca oferuje dodatek mieszkaniowy

Osoby zainteresowane prosze o kontakt na:
Tel. 0048 36844 309545

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."