HAFCIARKA MASZYNOWA - OKOLICE ESSEN

Quickjobs.de

Essen

2016-12-01

Poszukujemy:
Miejsce pracy: OKOLICE ESSEN

Dla naszego niemieckiego pracodawcy poszukujemy doswiadczonej hafciarki ze znajomoscia j. niemieckiego.

Obowiązki:
  • nastawianie i obsluga maszyny hafciarskiej
  • obsluga programu corel-draw albo Illustrator (osoba bedzie przyuczona)

Wymagania:
  • mile widziany zawod hafciarki
  • komunikatywna znajomosc j. niemieckiego
  • doswiadczenie w pracy jako hafciarka
  • mile widziane doswiadczenie w pracy z programami corel-draw albo Illustrator

Oferujemy:
  • poczatek pracy 01.12.16.
  • praca na czas nieokreslony na caly etat
  • wynagrodzenie poczatkowe 9.00 € Brutto/h + nadgodziny
  • zatrudnienie bezposrednio u niemieckiego pracodawcy na niemieckich warunkach
  • zakwaterowanie gratis, zapewnia pracodawca

Prosimy o przesylanie CV w j. niemieckim na:

Tel. 0049 36844 309545

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102279 ofert pracy. Sprawdź!