CIESLA KONSTRUKCYJNY - LUKSEMBURG

Quickjobs.de

Dahlem

2017-03-22

Poszukujemy:
Miejsce pracy: DAHLEM

Dla naszego luksemburskiego pracodawcy poszukujemy doswiadczonego ciesle konstrukcyjnego ze znajomoscia j. niemieckiego.

Obowiązki:
  • wykonywanie konstrukcji i podkonstrukcji dachowej
  • prace blacharskie zwiazane z wykonczeniem dachu np. montowanie rynien, lutowanie cynku itp.

Wymagania:
  • mile widziany zawod hafciarki
  • komunikatywna znajomosc j. niemieckiego
  • doswiadczenie w pracy jako hafciarka
  • mile widziane doswiadczenie w pracy z programami corel-draw albo Illustrator

Oferujemy:
  • zatrudnienie bezposrednio u luksemburskiego pracodawcy, na luksemburskich warunkach, na czas nieokreslony
  • praca od pon.-piat. od 08:00 - 17:00
  • stawka do uzgodnienia
  • zakwaterowanie zapewnia pracodawca, oplaca pracownik 250-300€

Osoby zainteresowane prosze o kontakt na:

E-mail: APLIKUJ

Kontakt telefoniczny: +49 36844 309545

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."