PRACOWNIK WINNICY - OKOLICE WIEDNIA

Quickjobs.de

Wieden

2016-12-02

Dla naszego austriackiego klienta poszukujemy doswiadczonego pracownika winnicy.

Miejsce pracy: OKOLICE WIEDNIA

Obowiązki:

  • typowe prace zwiazane z uprawa winorosli
  • prawo jazdy i doswiadczenie w prowadzeniu traktora

Wymagania:

  • doswiadczenie w uprawie winorosli
  • komunikatywna znajomosc j. niemieckiego

Oferujemy:

  • praca na czas nieokreslony na caly etat
  • praca w godz. od 07:30 - 18:00, praca od pon.-sob.
  • wynagrodzenie poczatkowe 8.50€ Brutto/h (mozliwe negocjacje) + nadgodziny
  • zatrudnienie bezposrednio u austriackiego pracodawcy na austriackich warunkach
  • koszt zakwaterowania 150€ pokrywa pracownik (mozliwy dodatek od pracodawcy)
  • wyzywienie zapewnia pracodawca

Osoby zainteresowane prosze o kontakt na:
E-mail: APLIKUJ
Kontakt telefoniczny: +49 36844 309545

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102279 ofert pracy. Sprawdź!