ELEKTRYK - OKOLICE DORTMUND

Quickjobs.de

Dortmund

2016-12-09

Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy doswiadczonego elektryka z j. niemieckim do pracy w Bioelektrowni.

Miejsce pracy: DORTMUND

Obowiązki:

  • obsluga, kontrola i naprawa urzadzen oraz utrzymanie Bioelektrownii

Wymagania:
  • zawod elektryka albo wieloletnie doswiadczenie w tym zawodzie
  • dobra znajomosc j. niemieckiego
  • samochod do dyspozycji

Oferujemy:
  • praca na czas nieokreslony na caly etat
  • praca w godz. od 07:00 - 17:00
  • wynagrodzenie poczatkowe 13,- € Brutto/h + nadgodziny
  • zatrudnienie bezposrednio u niemieckiego pracodawcy na niemieckich warunkach
  • zakwaterowanie gratis w poblizu Bioelektrownii

Osoby zainteresowane prosze o kontakt na:
E-mail: APLIKUJ
Kontakt telefoniczny: +49 36844 309545

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100014 ofert pracy. Sprawdź!