SZWACZKA TAPICERKI MEBLOWEJ - TURYNGIA

Quickjobs.de

Schmalkalden

2016-12-07

Dla naszego niemieckiego pracodawcy poszukujemy szwaczki tapicerki mebliowej bez znaj. j. niemieckiego.

Miejsce pracy: SCHMALKALDEN

Obowiązki:
  • szycie tapicerki meblowej ze skory i innych materialow ciezkich, po 3 miesiacach praca na akord

Wymagania:
  • znajomosc j. niemieckiego nie wymagana
  • doswiadczenie w pracy przy szyciu tapicerki meblowej rowniez skory

Oferujemy:
  • prace na czas nieokreslony od zaraz
  • wynagrodzenie 10,-€ Brutto/h, po 3 miesiacach praca na akord
  • dodatek 100,-€ miesiecznie na dojazdy do Polski
  • zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy na niemieckich warunkach
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie, koszt pokrywa pracownik ca.175,-€ miesiecznie

Kandydatow prosimy o przesylanie CV w j. niemieckim na:

Tel. 0049 36844 309545

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."