Asystent/ka Działu Marketingu i Sprzedaży / Marketing and Sales Assistance

FPH Blender

Ostróda

2016-11-27

Firma Produkcyjno – Handlowa BLENDER z siedzibą w Ostródzie przy ul. Olsztyńskiej 5F poszukuje na staż z możliwością podjęcia współpracy na stanowisko:

Asystent/ka Działu Marketingu i Sprzedaży
/ Marketing and Sales Assistance

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie działań Key Account Managera w budowaniu i utrzymywaniu dobrych relacji z klientami i partnerami biznesowymi.

Miejsce pracy: Ostróda

Obowiązki:

Do głównych zadań należeć będzie:

  • pozyskiwanie nowych rynków zbytu
  • obsługa i realizacja bieżących zamówień,
  • przygotowywanie niezbędnych dokumentów,
  • współpraca z działem logistyki w organizowaniu transportu do klientów,
  • pomoc w organizowaniu działań marketingowych firm
  • uczestnictwo w targach i wystawach na całym świecie.

Wymagania:

Poszukujemy osoby ambitnej, kreatywnej oraz nastawionej na cele. Niezbędna jest umiejętność pracy pod presją czasu, znajomość aplikacji MS Office ze szczególnym uwzględnieniem Excel i PowerPoint. Język angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym jest wymogiem dla kandydata/kandydatki na to stanowisko.Mile widziane wykształcenie wyższe.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99161 ofert pracy. Sprawdź!