Administrator sieci komputerowej

TeamQuest Sp. z o.o.

Warszawa

2016-11-27

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od 8 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: 1055386078

Obowiązki:
  • Rozwiązywanie skomplikowanych problemów związanych z działaniem sieci komputerowej
  • Administracja serwerami Linux
  • Wsparcie techniczne klientów
  • Konfiguracja urządzeń sieciowych (Cisco, 3Com, HP)
  • Konfiguracja urządzeń bezprzewodowych (Mikrotik, Ubiquity)

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość sieci komputerowych oraz protokołu TCP/IP
  • Bardzo dobra znajomość systemu Linux
  • Znajomość dynamicznych protokołów routingu
  • Znajomość Bash/Perl, PHP, SQL
  • Wyższe wykształcenie techniczne (informatyka, elektronika o profilu telekomunikacyjnym, bądź sieci komputerowych)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z obcojęzycznej dokumentacji technicznej
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysokie umiejętności interpersonalne oraz umiejętność organizacji pracy

Mile widziane:
  • Znajomość technologii GPON Huawei

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość samorealizacji w zakresie rozbudowanych sieci IP
  • Szkolenia oraz dostęp do najnowszych technologii
  • Dobre, niekorporacyjne warunki pracy w młodym zespole

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883" Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa AL. Jerozolimskie 49 lok. 29 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa AL. Jerozolimskie 49 lok. 29 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych. TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118