KELNER/ BARMAN. Wysokie zarobki. Irlandia

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego sp. z o.o.

Clonmel

2016-11-26

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją pracowników oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.

Aktualnie dla swojego angielskiego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

KELNER/ BARMAN

Miejsce pracy: Clonmel, Irlandia

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

- doświadczenie na w/w stanowisku,

- mile widziane wykształcenie w gastronomii/ hotelarstwie.

Zakres obowiązków:

- obsługa gości hotelowych w restauracji,

- serowanie jedzenia i napojów,

- zbieranie zamówień.

Warunki zatrudnienia:

- angielska umowa o pracę,

- pełen etat,

- stawka godzinowa: 11 €/h,

- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę.

Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych do dnia 30.11.2016 roku na adres mailowy APLIKUJ

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numer 533 397 200

Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami. Zgadzam się na przetwarzanie przez IRKL Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”