Starszy mechanik

Core Sp. z o.o.

Garwolin

2016-11-26

Do rozwijającego się zakładu produkcyjnego, zajmującego się usługową produkcją kosmetyków oraz usługami pakowania zestawów kosmetycznych i toaletowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Garwolin

OBOWIĄZKI:

  • Instalacja urządzeń produkcyjnych zgodnie z procedurami i zasadami BHP
  • Dokonywanie planowanych przeglądów urządzeń produkcyjnych
  • Dokonywanie przezbrojeń na liniach produkcyjnych
  • Naprawa zepsutych urządzeń

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe min. 4 lata w tym min. 2 lata na analogicznych stanowiskach
  • Doświadczenie w obsłudze w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych
  • Umiejętność czytania i interpretacji schematów i rysunków technicznych
  • Zdolności manualne
  • Dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i miejsce pracy
  • Miła atmosfera pracy w młodym zespole
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Codzienne mierzenie się z nowymi wyzwaniami

MINIMALNE WYKSZTAŁCENIE:

Średnie techniczne

KONTAKT

tel.: 22 586 33 00

email: APLIKUJ

www: http://www.investmentsgroup.net

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Core Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Core Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.