SPAWACZ TIG 141, 111 - Reykjavik (Islandia)

HR UNIT

Reykjavík

2016-11-26

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonych fachowców:

SPAWACZY TIG 141, 111 - Reykjavik (Islandia)

ZADANIA JAKIE ZLECI CI PRACODAWCA:

Spawanie wielkośrednicowych rur i konstrukcji ze stali nierdzewnych i stali wysokostopowych

UBIEGAJ SIĘ O PRACĘ JEŚLI MASZ:

- gotowość do wyjazdu – luty - marzec 2017

- doświadczenie praktyczne na analogicznych stanowiskach - minimalna długość 2 lata i udokumentowane epizody zawodowe

- ważny certyfikat spawalniczy wydany przez – UDT lub TÜV (norma PN-EN 287-1)

- jesteś dokładny, przywiązujesz wagę do szczegółów

- potrafisz sprawnie wykonać powierzone zadania

- jesteś sprawny fizycznie

- masz pozytywne i konstruktywne podejście do zadań

- potrafisz pracować zarówno samodzielnie, jak i w grupie

- posiadasz prawo jazdy Kat. B

- znajomość j. angielskiego - zwroty branżowe, rozumienie poleceń, komunikacja

- chcesz podjąć pracę na okres 6 lub 12 miesięcy - możliwość przedłużenia

- chcesz wyjechać pracować i mieszkać na Islandii

KONIECZNIE ZAZNACZ W CV SWOJE ATUTY - warto poświęcić na to chwilę czasu:

 - jesteś specjalistą fachowcem - masz wiedzę umiejętności i solidnie udokumentowane epizody zawodowe - spawacz TIG

- posługujesz się językiem angielskim

- pracowałeś już za granicą w sektorze przemysłowym lub w dużych warsztatach w krajach Skandynawskich Wielkiej Brytanii – zaznacz koniecznie

PRACOWNICY OTRZYMUJĄ:

- umowę o pracę zgodną z Islandzkimi standardami

- gwarantowaną liczbę godzin 172 (etat) z możliwością podjęcia nadgodzin

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczeń do 2600 Euro

- odzież roboczą

- pomoc w zakwaterowaniu

- partycypacja w przelocie

Zapraszamy do APLIKOWANIA.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV za pośrednictwem serwisu. - CV można przygotować w języku polskim lub angielskim. Powinno zawierać miejsca pracy, stanowiska i zakres obowiązków.

Prosimy zwrócić uwagę aby zawierało aktualne dane kontaktowe numer telefonu oraz adres e-mail. Prosimy nie wysyłać żadnych dodatkowych dokumentów.

Dziękujemy za nadesłane Aplikacje CV. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Dokumenty powinny zawierać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

JEŚLI MYŚLISZ O WYJEŹDZIE, CHCESZ PODJĄĆ PRACĘ NA ISLANDII I POSIADASZ INNE KWALIFIKACJE ZAPRASZAMY DO SKIEROWANIA SWOJEGO CV DO NASZEJ BAZY.

HRunit  kojarzy pracowników poszukujących pracy na Islandii z firmami oraz agencjami oferującymi zatrudnienie i zakwaterowanie na miejscu. Poszukujemy osób o różnych kwalifikacjach, które chcą wyjechać na kontrakty 6-12 miesięczne. Oferty pracy są zawsze dobierane ściśle zgodnie z doświadczeniami Kandydatów. Proponujemy bezpieczne zatrudnienie. Nie pobieramy opłat od Kandydatów.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98299 ofert pracy. Sprawdź!