Nauczyciel wychowania przedszkolnego z językiem angielskim

Przedszkole Niepubliczne Blue Bell

Konstancin-Jeziorna

2016-11-26

Oferta dotyczy stanowiska Nauczyciela  wychowania przedszkolnego, który posiada  kwalifikacje do nauczania języka angielskiego

 Wykształcenie - wychowanie przedszkolne lub edukacja wczesnoszkolna

 Obowiązki:

  •  Prowadzenie grupy przedszkolnej, w tym zajęć wychowawczo- dydaktycznych w przedszkolu,
  • Nauczanie języka angielskiego,
  • 8 godzinny dzień pracy 5 razy w tygodniu.

Wymagania

  • Wykształcenie - wychowanie przedszkolne lub edukacja wczesnoszkolna,
  • Udokumentowana znajomość języka angielskiego - kwalifikacje do nauczania języka angielskiego,
  • Pogodne i przyjazne usposobienie,
  • Motywacja do pracy z dziećmi.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat, 8 godzin dziennie w godzinach pomiędzy 7:00 a 18:00 (zmiany), 5 dni w tygodniu, pełne ubezpieczenie i prawa wynikające z Kodeksu Pracy,
  • Praca w młodym, energicznym i inspirującym zespole,
  • Małe grupy dzieci,
  • Wsparcie doświadczonych pedagogów,
  • Możliwość  rozwoju i doskonalenia zawodowego.

Przedszkole znajduje się w pięknej okolicy w Konstancinie-Jeziorna pod Warszawą. Łatwy i szybki dojazd z Piaseczna, Góry Kalwarii i okolic.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!