Opiekunka dla Pana Heinrischa, Niemcy

Gowork.pl

2016-11-27

Nr referencyjny: NIEM_583A

Nasz podopieczny:

Wyjazd na 2 – 3 miesiące.

Podopieczny cierpi na chroniczne biegunki dlatego korzysta z pielucho – majtek. Cierpi również na niewydolność serca.

Obowiązki:

  • pomoc podopiecznemu przy codziennych czynnościach (kąpiel, toaleta, ubieranie, spożywanie posiłków);
  • proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie);
  • towarzyszenie w wizytach u lekarza.

Wymagania:

komunikatywna znajomość języka niemieckiego

doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej

odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość

Oferujemy:

  • odprowadzane składki emerytalno – rentowe
  • ubezpieczenie
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
  • zarobki zawsze adekwatne do doświadczenia, znajomości języka, zakresu obowiązków
  • pełne pokrycie kosztów przejazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6596 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102808 ofert pracy. Sprawdź!