Pani Alexandra potrzebuje opieki oraz pomocy domowej

Gowork.pl

okolice Herrenberg

2016-11-27

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych.

Kursy języka niemieckiego

    Kurs doszkalający 60 h 600 zł
    Kurs od podstaw 168 h 1399 zł
    Kurs wyjazdowy
    od podstaw
3 tygodnie 2990 zł

 BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Nr referencyjny: NIEM_1067A

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Herrenberg

Data wyjazdu: 23.11.2015

Pani Aleksandra jest po wylewie. Ma problemy z chodzeniem, potrzebuje wsparcia i asekuracji. Seniorka dodatkowo korzysta z wózka inwalidzkiego. Podopieczna ma również problemy z nietrzymaniem moczu, korzysta z pielucho – majtek.

Obowiązki:

Opiekunka będzie miała obowiązek wpierać i opiekować się podopieczną. Do codziennych zadań należeć będzie pomoc seniorce w ubieraniu się, jedzeniu, mycie oraz pielęgnacja ciała(w tym zmiana pielucho – majtek). Dodatkowo Opiekunka będzie towarzyszyła w wizytach lekarskich oraz prowadziła gospodarstwo domowe (gotowanie, sprzątanie, pranie).

Wymagania:

·         Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

·         Doświadczenie (mile widziane referencje)

·         Zaangażowanie w wykonywaną pracę

·         Możliwość podjęcia pracy za granicą na 2 – 3 miesiące

Oferujemy:

·         Bezpieczną i legalną pracę w Niemczech

·         Gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju

·         Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego

·         Indywidualny dobór ofert

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7337 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102295 ofert pracy. Sprawdź!