Planista produkcji

Profesja

Buk

2016-11-28

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MGPiPS (Certyfikat nr 8838).

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej, która od prawie 20 lat prężnie działa na rynku stolarki okiennej PCV. Proponuje szeroki wachlarz usług dla swoich Klientów. W swojej ofercie posiada okna PCV, drzwi, parapety, rolety i bramy garażowe. Poszukujemy kandydatów na stanowisku:

PLANISTA PRODUKCJI

Lokalizacja: Niepruszewo k. Buku

Zakres obowiązków:

- doradztwo technologiczne,
- nadzór nad jakością produkcji,
- raportowanie wykonanych zadań,
- bieżące zamówienia towaru wg. określonego zlecenia i terminu realizacji zlecenia,
- stały kontakt z dostawcami i producentami,
- nadzór nad terminowością i prawidłowością wykonywania zleconych zadań

Wymagania:

- wykształcenie wyższe – mile widziane inżynierskie,
- min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
- dobrej znajomości pakietu MS Office,
- mile widziana znajomość języka angielskiego,
- mile widziana znajomość AutoCad,
- umiejętność organizacji i planowania,
- samodzielność, rzetelność, zaangażowanie.

Oferujemy:

- stabilną prace – umowa o prace - w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe plus premie,
- prace od poniedziałku do piątku,
- niezbędne narzędzia do pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego i prace pełną wyzwań.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem niniejszego serwisu lub kontakt telefoniczny pod numerem 794 349 888.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99773 ofert pracy. Sprawdź!