Elektryk - Automatyk Utrzymania Ruchu

Talent Partners

Tychy

2016-12-05

Dla naszego Klienta - międzynarodowej, stabilnej firmy produkcyjnej, lidera na rynku w branży automotive z siedzibą w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref. EAUR/164/16

Najważniejsze obowiązki:

  • zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń oraz instalacji produkcyjnych,
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu parku maszynowego,
  • wykonywanie czynności prewencyjnych,
  • diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • min. 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • praktyczna umiejętność obsługi sterowników PLC Siemens,
  • znajomość zasad obsługi robotów przemysłowych,
  • znajomość budowy i działania elementów sterowania i automatyki,
  • znajomość instalacji i sieci pneumatycznych oraz hydraulicznych,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność i samodzielność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • pracę w międzynarodowym środowisku.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!