Obsługa klienta

S&N Option Sp.z o.o.

Kraków

2016-11-25

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako sprzedawca wagowy(dział:sery/wędliny).

Miejsce pracy: Carrefour Galeria Krakowska, ul. Pawia 5

Zakres obowiązków:
- bezpośrednia obsługa klienta,
- kontrola jakości oraz terminów przydatności produktów,
- dbałość o ekspozycje,

Wymagania:
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- ukończone 18 lat,

Oferujemy:
- bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi klienta,
- pracę na stałe lub dorywczo,
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- stawkę godzinową 10 zł/h netto (uczeń/student), 8,30zł/h netto (ZUS),
- elastyczny grafik układany tygodniowo,

- pracę w systemie dwuzmianowym (6-14,14-22)
- regularne wypłaty,
- miłą atmosferę i pracę w zgranym, młodym zespole :)

Kontakt:
Osoby zainteresowane ofertą, spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).