Magazynier

Randstad Polska Sp. zo.o.

Błonie

2016-11-25

Randstad Polska Sp. z o.o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej (Agencja Pracy Tymczasowej o nr licencji 47) . Dla swojego Klienta, firmy z branży FMCG poszukuje kandydata/ki na stanowisko: 
Magazynier/Operator wózka widłowego

 

Główne obowiązki:

- praca na magazynie surowców i opakowań,
- rozładunek i załadunek,
- wstawianie towaru na regały

- praca z komputerem i skanerem

- przyjmowanie dostaw do systemu

- obsługa produkcji Od kandydatów oczekujemy:
- doświadczenia w pracy na magazynie,

- doświadczenia w obsłudze wózków widłowych wysokiego składowania,

- uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

- książeczki sanepid
- rzetelności i zaangażowania,
- umiejętności pracy w zespole,


OFERUJEMY: 

- stawkę 16,50 PLN/ha,
- umowę o pracę tymczasową (ZUS, urlop, świadczenia),
- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz 

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

 

Miejsce pracy: Błonie

Szkolenie: Warszawa

 

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aplikacji na adres email: APLIKUJ - w tytule 12/M/2016 lub osobiste zapoznanie się z ofertą dzwoniąc pod nr 515087423  od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

Możesz również wysłać  SMS o treści praca pod numer 515087423 oddzwonimy


Na aplikacjach prosimy umieścić informację: 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

Randstad Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestrowania i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wybranych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.
Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.