Product Owner

Unity-t Sp. z o.o.

Kraków

2016-11-25

Firma UNITY-T Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2002 roku. Nasz zespół w Krakowie to ponad 40 specjalistów. Od początku, głównym celem jest usprawnienie pracy naszych Klientów poprzez wsparcie zaawansowanymi technologiami informatycznymi. Kontrahentom oferujemy kompleksowe wsparcie jako Software house. Duże doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych projektów pozwala nam na prowadzenie ambitnych projektów informatycznej. Tworzymy oprogramowanie w autonomicznych zespołach scrum-owych, które wykorzystują także podejścia Kanban w zależności od potrzeb projektu. Zespoły tworzą rozwiązania w całym cyklu życia aplikacji, wykorzystują także podejście DevOps dające dodatkowe możliwości rozwoju.

Zostań naszym pełnoetatowym pracownikiem zespołu w Krakowie jako:

Produkt Owner/Właściciel Produktu

Miejsce pracy: Kraków
KR/PO/1632

Praca na tym stanowisku będzie obejmowała kreowanie produktów, utrzymywanie kontaktów z interesjonariuszami poprzez zbieranie wymagań, uzgadnianie usprawnień, koordynację wdrożeń oraz współpracę z zespołami programistycznymi pracującymi w Scrum lub Kanban.

Zakres obowiązków:

  • Definiowanie planu działania oraz priorytetów w projektach informatycznych
  • Zarządzanie backlog produktu
  • Umiejętność precyzyjnego definiowania wymagań klientów
  • Ścisła współpraca z klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi
  • Odpowiedzialność za cykl życia projektu oraz jakość dostarczanych rozwiązań
  • Aktywna współpraca z działem programistów
  • Monitorowanie oraz raportowanie postępów w realizacji projektów
  • Weryfikacja funkcjonalności dostarczanych przez zespół programistyczny

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenie w projektowaniu biznesowych rozwiązań informatycznych

  • Minimum 1 rok doświadczenia jako Scrum Product Owner  poparte przykładami

  • Umiejętność pracy z zespołem programistów

  • Umiejętności zbierania wymagań i zapisu ich w postaci Historyjek Użytkownika

  • Komunikatywność oraz umiejętność zarządzania jakością wytwarzanego oprogramowania

  • Doskonałe umiejętności samoorganizacji  oraz terminowość

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresujących

  • Znajomości narzędzi do prowadzenia Scrum i Kanban

  • Praktyczna znajomość procesów tworzenia oprogramowania i testowania

  • Doskonałej komunikatywności w języku polskim

Dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość:

  • Języka Java i Java Script
  • Tworzenia aplikacji Web w technologii JEE
  • Framework Angular
  • Budowania aplikacji mobilnych

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
  • „Własność kodu” - każdy zespół odpowiada kompleksowo za dostarczenie gotowej aplikacji
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych
  • Udział w realizacji dużych projektów informatycznych w Polsce
  • Komfortowe warunki i przyjazną atmosferę pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Każdy zespół ma własne pomieszczenia, a nie open space
  • Kartę Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na maila rekrutacjakrakow @ unity-t.pl z dopiskiem "KR/PO/1632"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!