Magazynier - części samochodowe

Wb Staffing

Warszawa

2016-11-25

Agencja zatrudnienia WB Staffing to międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz rekrutacji stałych z siedzibą w Warszawie (wpisaną do Rejestru Podmiotów prowadzących Agencję Zatrudnienia pod numerem 12379).

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik magazynu z częściami samochodowymi

Miejsce pracy: Warszawa - Bielany

Proste zadania:

• Praca na magazynie z częściami samochodowymi
• Praca ze skanerem
• Kompletowanie zamówień

Nasze wymagania:

• Dobra kondycja fizyczna
• Punktualność
• Dyspozycyjność

W zamian oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie bezpośrednio przez Agencję Pracy
• Prace w systemie jednozmianowym poniedziałku do piątku (8-16 lub 10-18)
• Wynagrodzenie godzinowe
• Stałą współpracę
• Dobry dojazd komunikacją miejską

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV z dopiskiem P.M. Bielany lub pod numerem telefonu: 534 348 534

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 936 z poźń zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102814 ofert pracy. Sprawdź!