Magazynier

Oliwia Klich Consulting

Katowice

2016-11-25

Firma konsultingowa Oliwia Klich Consulting posiadająca Certyfikat Wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr. 13992 poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • Obsługa magazynu z tworzywami sztucznymi,
  • Wydawanie i przyjmowanie materiałów na magazynie,
  • Zaopatrzenie magazynu,
  • Obsługa wózka widłowego.

Wymagania:

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych,
  • Ukończona szkoła średnia,
  • Motywacja i determinacja do pracy,
  • Nie wymagamy doświadczenia.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w zakładzie produkcyjnym w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w firmie w Katowicach w godzinach: 7:00-15:00. Możliwa również praca na drugą zmianę: 15:00-21:00
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia.

Zainteresowane ofertą osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim na adres e-mail:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Oliwia Klich Consulting danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!