Pracownik biurowy - Chotomów

Capital Work sp. z o.o

Chotomów

2016-11-25

Firma CapitalWork wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych, prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko: Pracownik biurowy. Miejsce pracy: Chotomów

Wymagania:
aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
dobra obsługa komputera, zwłaszcza pakietu MS Office
systematyczność, skrupulatność, oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy,

Zakres obowiązków: m. in. obsługa centrali telefonicznej, korespondencji wychodzącej i przychodzącej, koordynacja pracy biura, kontrola obiegu dokumentów.

Oferujemy:
umowę o pracę,

terminowe wypłaty wynagrodzeń,
pracę w miłej atmosferze.

Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony) oraz o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!