Operator/Programista prasy krawędziowej Amada (Holandia)

Brasco S.C.

Holandia

2016-11-25

Brasco S.C. poszukuje dla swojego klienta w Holandii kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia
Nr referencyjny: AMADA/1216/JE

Obowiązki:

  • obsługa i programowanie prasy krawędziowej Amada;
  • praca z rysunkiem technicznym;

Oferujemy:

  • wynagrodzenie NETTO miesięczne:  11.00 - 12.50 Euro / za godzinę
  •  ZAKWATEROWANIE DARMOWE;
  • dodatki zmianowe;

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość programowania PRAS CNC;
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: AMADA/1216/JE

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr certyfikatu: 6577

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!