Pełnomocnik ds. jakości

JOBS

Koziegłowy

2016-11-25

Opis stanowiska:

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania systemów jakości,
  • nadzór nad dokumentacją systemową (HACCP,  IFS),
  • opracowywanie specyfikacji wyrobu gotowego,
  • udział w audytach oraz reprezentowanie firmy przed organami kontroli,
  • prowadzenie szkoleń pracowników,
  • audytowanie i kwalifikacja dostawców,
  • kontrola jakościowa surowców, opakowań, wyrobów gotowych,
  • walidacja procesów,
  • koordynacja procesu reklamacyjnego,
  • udział w pracach badawczo- rozwojowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – technologia żywności, biotechnologia lub kierunki pokrewne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej w branży spożywczej w tym udział lub asysta w audytach  IFS,
  • znajomość standardów HACCP,  IFS oraz ustawodawstwa żywnościowego,
  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno – epidemiologicznych,
  • skrupulatność, komunikatywność, umiejętność i chęć pracy w zespole,
  • samodzielność działania, umiejętność skutecznego planowania i efektywnej organizacji pracy – również pod presją czasu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o stałą umowę o pracę,
  • zdobycie cennego doświadczenia,
  • udział w szkoleniach zewnętrznych,
  • samodzielne stanowisko pracy,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie, w młodym zgranym zespole
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98299 ofert pracy. Sprawdź!