Specjalista ds. Kadr i Płac

FUTUREA Grupa Doradcza

Warszawa

2016-11-25

FUTUREA Grupa Doradcza specjalizuje się w realizacji zaawansowanych projektów w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. W ramach naszej firmy funkcjonują wyspecjalizowane działy oferujące konkretne rozwiązania w zakresie administracji kadrowo - płacowej, szkoleń, rekrutacji oraz doradztwa HR. Aktualnie do naszego działu PayCenter poszukujemy osób na stanowisko:

(miejsce pracy: Warszawa)

Zadania:

  • sporządzanie list płac dla pracowników etatowych oraz umów cywilnoprawnych,
  • rozliczanie świadczeń z ZFŚS,
  • sporządzanie raportów i analiz z zakresu płac,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych oraz deklaracji rozliczeniowych ZUS,
  • sporządzanie sprawozdań do GUS,
  • administracja kadrowa (prowadzenie i aktualizacja akt osobowych i dokumentacji personalnej pracowników, sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy, rozliczanie czasu pracy),
  • przygotowywanie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy,
  • doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń i sporządzaniu list płac,
  • doświadczenie w prowadzeniu administracji personalnej,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres wskazany w ogłoszeniu.

Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na dołączenie mojej oferty pracy do bazy danych kandydatów (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r., Dz. U. Nr 133, poz. 883, z późn. zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!