PRACOWNIK BIUROWY DS. BUDOWY I AKTUALIZACJI BAZY KLIENTÓW

Detecta Sp. z o.o.

Wrocław

2016-11-25

Agencja Wywiadu Gospodarczego DETECTA Sp z o.o. poszukuje do swojego zespołu młodą, energiczną osobę na stanowisko: specjalista ds. aktualizacji bazy Klientów.

Zadania:
-Budowa i aktualizacja bazy klientów.
-Wprowadzanie zmian dotyczących danych klientów.
-Współpraca z działem handlowym.

Wymagania:
-Umiejętność sprawnego wyszukiwania informacji w Internecie.
-Obsługa komputera, dobra znajomość MS Word i Excel.
-Dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność i skrupulatność.
-Nastawienie na realizację wyznaczonych celów.

Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Umowa o pracę po okresie testowym
-Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17
-Samodzielne stanowisko pracy

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100219 ofert pracy. Sprawdź!