Asystent/ka/Tłumacz w Konsulacie (z j. niemieckim)

HR.pl

Kraków

2016-11-25

Opis stanowiska:

  • Pełna obsługa administracyjna biura, odbieranie korespondencji elektronicznej i papierowej.
  • Pełne wsparcie przełożonych w codziennych pracach.
  • Kontakt z obywatelami i instytucjami austriackimi w języku niemieckim.
  • Prowadzenie kalendarza spotkań.
  • Organizacja logistyczna spotkań i delegacji biznesowych – środków transportu, noclegów, restauracji i innych.
  • Reprezentowanie Konsula podczas wydarzeń i spotkań międzynarodowych.
  • Organizacja konferencji, szkoleń i spotkań.
  • Prowadzenie statystyk – raportów kwartalnych.
  • Wykonywanie tłumaczeń dokumentów, prowadzenie korespondencji w języku niemieckim.
  • Prowadzenie kasy gotówkowej – sporządzanie raportów kasowych.
  • Sporządzanie i administrowanie notatkami ze spotkań, zarządzanie obiegiem dokumentów.
  • Przygotowywanie prezentacji biznesowych z wykorzystaniem Pakietu MS Office.
  • Przyjmowanie gości w siedzibie Konsulatu zgodnie z przyjętymi procedurami.
  • Uczestnictwo w roli tłumacza w wydarzeniach kulturalnych (uczestnictwo w wystawach, koncertach, spotkaniach konsularnych).

Wymagania:

  • 6 miesięcy doświadczenia na stanowiskach: Office manager, asystent/ka, sekretarz/rka.
  • Mile widziane odbyte staże lub praktyki w Konsulacie bądź Ambasadzie.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie biegłym.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Doświadczenie w wystąpieniach publicznych.
  • Swoboda w nawiązywaniu kontaktów
  • Gotowość do wyjazdów służbowych oraz pracy również w weekendy.
  • Wykształcenie wyższe humanistyczne, mile widziani absolwenci germanistyki.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość poznania procedur obowiązujących w dyplomacji.
  • Uczestnictwo w ciekawych szkoleniach.
  • Niezbędna narzędzia pracy: komputer, telefon służbowy.
  • Miłą atmosferę pracy.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!