Stolarz

Timepart Personalservice GmbH

caly kraj

2016-11-25

Firma Timepart Personalservice GmbH to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku od 2004 roku. Posiadamy oddziały terenie Niemiec w Leipzig, Chemnitz, Rostock oraz Ludwigschafen. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy szczególnie w branży instalacyjnej i montażowej.

Stolarz

Opis stanowiska:

- budowa ram, konstrukcji drewnianych,

- produkcja i montaż elementów z drewna,

- produkcja mebli,

- obsługa podstawowych stolarskich narzędzi elektrycznych,

- obróbka drewna.

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe,

-znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

-dokładność, sumienność, umiejętność pracy w grupie,

-zaangażowanie, gotowość do podjęcia fizycznej pracy,

- gotowość do samodzielnej pracy.

Zaleta będzie również: prawo jazdy, własne auto.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- umowę z solidną firmą na niemieckich warunkach,

- interesujące projekty zawodowe dla największych firm przemysłowych,

- organzację zakwaterowania,

- możliwość pobierania tygodniowych zaliczek,

- możliwość regularnych zjazdów do kraju.

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00-17:00

tel. :

(00 49) 152 14457093

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!