Lakiernik

SIMPLY JOBS

Niemcy

2016-11-25

Lakiernik AIRLESS - praca w Niemczech

Opis stanowiska pracy

Simply Jobs poszukuje osób do pracy tymczasowej w Niemczech na stanowisku lakiernika AIRLESS.

Wymagania

- doświadczenie w pracy na stanowisku lakiernika (lakierowanie metodą AIRLESS - natryskową)
- sumienność w wykonywaniu obowiązków
- zaangażowanie i motywacja do pracy
- dyspozycyjność
- mile widziane prawo jazdy i własne auto

Zapewniamy:

- legalną pracę na podstawie umowy o pracę (współpraca długofalowa)
- ubezpieczenie – opłacamy składki ZUS
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania
- atrakcyjne wynagrodzenie
- nie pobieramy żadnych opłat manipulacyjnych od pracownika
- zatrudniamy osoby z terenu całej Polski
- wsparcie naszego biura w razie ewentualnych problemów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email:
APLIKUJ wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)."

Kontakt telefoniczny możliwy pod numerem:

725 900 869