Przedstawiciel Handlowy z Językiem niemieckim

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Szczecin

2016-11-25

Dla naszego Klienta z 20-letnim doświadczeniem w branży poligraficznej (druk offsetowy, wielkoformatowy i cyfrowy), poszukujemy osób na stanowisko: Handlowiec z językiem niemieckim. 

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zbudowanie bazy klientów z rynku niemieckiego. Praca ma charakter przede wszystkim stacjonarny, ale wiąże się ze sporadycznymi wyjazdami.

Nr ref.: pjn/szc/2016
Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:
- budowanie bazy klientów i budowanie kanałów dystrybucji na rynku niemieckim,
- przygotowywanie ofert handlowych,
- prowadzenie negocjacji handlowych oraz obsługa klientów.

Wymagania:
- biegła znajomość języka niemieckiego,
- min. roczne doświadczenie w sprzedaży B2B,
- samodzielność w działaniu,
- umiejętność rozwiązywania problemów,
- bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej,
- gotowość do wyjazdów do Niemiec (sporadycznie).

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- szkolenia przygotowujące do pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego oraz budowy podległego zespołu,
- niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres APLIKUJ z wpisanym w temacie wiadomości nr ref. pjn/szc/2016.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez ANTIDOTUM Agencję Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie (adres: ul. Pocztowa 2/2, 70-356 Szczecin), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 11435 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z ANTIDOTUM Agencją Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne."

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.