Sprzedawca na serwisach aukcyjnych

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Szczecin

2016-11-25

Dla naszego Klienta, serwisu komputerowego, poszukujemy osoby na stanowisko: Sprzedawca na serwisach aukcyjnych.

Nr ref. all/szc/2016
Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:
- dodawanie aukcji internetowych na allegro i ebay,
- obsługa zamówień internetowych.

Wymagania:
- bardzo dobra umiejętność obsługi komputera i Internetu,
- umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze,
- mile widziany status studenta.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- możliwość dostosowania godzin pracy do zajęć na uczelni.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: APLIKUJ z nr ref.: all/szc/2016 wpisanym w temacie wiadomości.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez ANTIDOTUM Agencję Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie (adres: ul. Pocztowa 2/2, 70-356 Szczecin), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 11435 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z ANTIDOTUM Agencją Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

 

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 81921 ofert pracy. Sprawdź!