Kelner/Kelnerka – Praca w okresie 22.12.2016r.-01.01.2017r.

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Ustronie Morskie

2016-11-25

Dla naszego Klienta, czterogwiazdkowego hotelu, poszukujemy kandydatów osoby na stanowisko: Kelner.

Nr ref. kel/ust/2016
Miejsce pracy: Ustronie Morskie

Zadania:
- nakrywanie do stołu,
- przyjmowanie zamówień i serwowanie dań.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy  na podobnym stanowisku,
- dyspozycyjność w okresie świąteczno-noworocznym.

Oferujemy:
- zakwaterowanie,
- stawkę godzinową - 15,00 zł netto,
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: APLIKUJ z nr ref.: kel/ust/2016 wpisanym w temacie wiadomości.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez ANTIDOTUM Agencję Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie (adres: ul. Pocztowa 2/2, 70-356 Szczecin), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 11435 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z ANTIDOTUM Agencją Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.

 

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.