Specjalista ds. kadr

Billennium

Warszawa

2016-11-25

Billennium jest polską firmą IT, która od kilkunastu lat rozwija innowacyjne usługi i produkty oraz dostarcza najlepszych specjalistów w ramach outsourcingu. Realizujemy projekty i usługi IT w Polsce, na terenie Unii Europejskiej, a także w Stanach Zjednoczonych. Obecnie zatrudniamy ponad 400 specjalistów z zakresu najnowocześniejszych rozwiązań wspierających biznes i posiadamy 4 oddziały na terenie kraju.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

Podstawowy zakres zadań:

• administracja personalna (sporządzanie umów, aneksów, świadectw pracy, itd.)

• rozliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę, umów cywilno-prawnych

• sporządzanie deklaracji do US, PFRON, ZUS, GUS

• monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, podatku dochodowego i ubezpieczeń

• przygotowywanie zestawień i raportów

Poszukujemy osoby, która posiada:

• min. 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. kadr lub analogicznym

• znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych

• doświadczenie w korzystaniu z programu Płatnik oraz innych programów kadrowo-płacowych (np. TETA, AX, SAP)

• znajomość pakietu MS Office (dobra znajomość MS Excel)

• zdolności analityczne i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• konkurencyjne wynagrodzenie i stabilną współpracę

• możliwość rozwoju zawodowego

• bardzo dobrą atmosferę i pracę w zgranym zespole profesjonalistów

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres e-mail: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!