Technolog obróbki drewna

Practical Solutions For You

Krosno

2016-11-25

Practical Solutios For You firma doradztwa personalnego w związku z uruchomieniem u swojego Klienta kolejnej linii produkcyjnej pilnie poszukuje osoby samodzielnej i ambitnej na stanowisko:

Technolog

ds.  obróbki mebli

TD-11-2016

Miejsce pracy: Krosno i okolice

Wymagania:

  • doświadczenie w przemyśle stolarskim minimum 3 lata
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • dokonywanie kalkulacji produktów
  • znajomość procesów przygotowania programów do maszyn stolarskich
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności organizacyjne i komunikacyjne
  • samodzielność w podejmowaniu trudnych decyzji
  • pomysłowość i kreowanie innowacyjnych rozwiązań
  • dobra znajomość procesu technologicznego
  • mile widziana praca na  programie Solid Works lub innym programie graficznym
  • umiejętność programowania maszyn CNC
  • dyspozycyjność
  • prawo Jazdy kat. B

Zadania:

  • działania technologiczne oraz wsparcie zarządzania produkcją
  • pomoc przy optymalizacji planu produkcji
  • nadzór nad prawidłową pracą w obszarze stolarni
  • kontakt z kooperantami
  • optymalizacja procesów i kosztów produkcyjnych
  • zaangażowanie w ulepszanie procesu technologii

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • miłą atmosferę w pracy
  • udział w tworzeniu rozwoju zakładu
  • niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

CV proszę przesłać na adres:  APLIKUJ

w tytule proszę umieścić TD-11-2016

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99993 ofert pracy. Sprawdź!