Mechanik - Technolog

Aiut sp. z o.o.

Gliwice

2016-11-25

Firma AIUT Sp. z o.o. w Gliwicach, zajmująca się projektowaniem i realizacją systemów automatyki przemysłowej poszukuje pracowników na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

  • wsparcie dla osób zarządzających produkcją (kierowników produkcji)
  • aktywne uczestnictwo we wszystkich procesach rozwoju inżynierii i produkcji
  • analizowanie wskaźników produkcyjnych i wdrażanie optymalnych rozwiązań
  • proponowanie i wdrażanie działań korygujących i zapobiegających
  • weryfikacja dokumentacji technicznej i dopuszczenia do produkcji
  • kontakt z dostawcami, ustalanie terminów realizacji zleceń
  • koordynacja obiegu dokumentacji technicznej

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • umiejętność analizowania procesów produkcyjnych
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • dobra znajomość programu AutoCAD
  • dobra znajomość programu AUTODESK INVENTOR

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o międzynarodowym zasięgu, w gronie profesjonalistów z doświadczeniem w projektach realizowanych w kraju i za granicą
  • narzędzia ułatwiające realizacje stawianych celów
  • kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania
  • wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji oraz pakiet świadczeń dodatkowych
  • interesujące, pełne wyzwań zadania dające możliwości zdobywania szerokiego doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez formularz:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!