Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń - dobry j.angielski

Inter-Recruitment.pl

Warszawa

2016-11-25

Dla naszego Klienta – nowoczesnego i dynamicznie rozwijającego się biura podróży o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy nowej osoby do Działu Rozliczeń . Współpracujemy z ponad 1000 biur agencyjnych wspierających naszą sprzedaż, co sukcesywnie umacnia naszą pozycję w branży turystycznej.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń

Szukamy osoby dokładnej, ambitnej, mającej zdolności matematyczne, która była by zainteresowana pracą w branży turystycznej.

Obowiązki:

  • Bieżące kontrolowanie płatności i należności ( kontrola faktur);
  • Kontrola poprawności zaciągniętych danych z systemu bankowego do systemu; informatycznego spółki;
  • Przekazywanie dokumentów do księgowości i ich ewidencjonowanie, współpraca z księgowością.
  • Prowadzenie korespondencji z partnerami biznesowymi,
  • Windykacja ( miękka) należności od partnerów biznesowych oraz klientów indywidualnych,
  • Wystawianie faktur.

Oczekiwania:

  • Znajomość obsługi pakietu Microsoft Office, w tym bardzo dobra znajomość Microsoft Excel,
  • Doświadczenie w zakresie kontroli należności/płatności
  • Doświadczenie w dziele finansowym – mile widziane
  • Zdolności analityczne i matematyczne ( szybkie liczenie)
  • Wysoka kultura osobista,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dokładność i spostrzegawczość,
  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie,

Mile widziana chęć wprowadzania innowacyjnych rozwiązań.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Opiekę oraz wsparcie merytoryczne w zakresie wykonywanych prac,
  • Współpracę w interesującym środowisku i miłej atmosferze.

Miejsce pracy: Warszawa, przy Pl. Zawiszy.

Możesz złożyć cv również bezpośrednio na naszej stronie: http://oferty.inter-recruitment.pl/cp/j/7497/a/4/mlodszy-specjalista-ds-rozliczen-dobry-j-angielski