Pracownik Produkcji - umowa o pracę, wysoka stawka, nadgodziny +100%

WYG HR Consulting

Szemud

2016-11-25

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 r. i zatrudnia ponad 200 osób.

Dla jednego z naszych klientów lidera w zakresie produkcji wentylacji poszukujemy Panów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Lokalizacja: Szemud

Wymagania:

- Ogólna sprawność fizyczna
- Zdolności manualne
- Umiejętność pracy z instrukcją
- Chęci do pracy i rozwoju w zakresie technicznym

Obowiązki:
- Prace manualne przy produkcji
- Przestrzeganie zasad BHP
- Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oferujemy:
Umowę o Pracę na pełen etat
- Pracę dwu zmianową 6 :00 – 14:00, 14:00 – 22:00 od poniedziałku do piątku
- Możliwość wyrabiania nadgodzin płatnych 100% do każdej godziny
- Wysoką stawkę miesięczną
- Stabilne zatrudnienie