Rozpocznij Karierę w Firmie Ubezpieczeniowej!

WYG HR Consulting

Gdańsk

2016-11-25

Podstawowe informacje

Gdańsk
Branża / kategoria
Administracja, Obsługa klienta / Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Asystent, Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Cały etat

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. WYG HR Consulting jest wpisany do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10206/

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

KONSULTANT DS. OBSŁUGI KLIENTA ORAZ SPECJALISTÓW DS. SPRZEDAŻY UBEZPIECZEŃ

Lokalizacja: Gdańsk

Oferujemy:
- Umowę o Pracę
- Płatne szkolenie
- Dla Specjalistów ds. Sprzedaży Ubezpieczeń opłacony kurs KNF razem z imiennym certyfikatem
- Godzinną przerwę w trakcie pracy
- Pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku.
- Podstawę i premię uznaniową lub premię od sprzedaży
- Darmową siłownię na terenie biura
- Nowoczesne środowisko pracy w biurowcu klasy A
- Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego lub zmiany kierunku obecnej kariery zawodowej.

Wymagamy:
- komunikatywności
- dobrej dykcji
- chęci do pracy

Obowiązki:
Konsultant ds. Obsługi klienta:
-obieranie połączeń przychodzących od klientów, którzy mają już wykupione ubezpieczenie i chcieliby wiedzieć co zrobić gdy np. zalało im mieszkanie
- pomoc klientom
Specjalista ds. sprzedaży:
- kontakt z klientami, którzy wysłali zapytanie ofertowe w sprawie ubezpieczenia ( nie dzwonimy do osób z tzw. "ulicy")
- utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres :
z numerem referencyjnym: KONS/11/GDA, dla Konsultanta ds. Obsługi Klienta lub SPEC/12/SPRZ dla Specjalisty ds. Sprzedaży Ubezpieczeń

Zapraszamy również aby przyjść do nas osobiście z CV do naszego biura na ul. Grunwaldzką 103a Gdańsk Wrzeszcz biurowiec Neptun ( parter) od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00 gdzie czekają na Państwa nasi konsultanci.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99992 ofert pracy. Sprawdź!