Specjalista ds. personalnych

Com.40 Limited Sp. z o.o.

Skalmierzyce

2016-11-25

Com.40 Limited Sp. z o.o. w Skalmierzycach zatrudni:

SPECJALISTĘ DS. PERSONALNYCH

Co możemy Ci zaoferować?

•    pracę w gronie ekspertów, którzy tworzą świetny i zgrany zespół,
•    pracę pełną wyzwań i sukcesów,
•    kreatywną przestrzeń,
•    dużą dawkę pozytywnej energii i humoru,
•    żyzny grunt do realizacji udoskonaleń i usprawnień,

Chcesz z nami pracować, ponieważ:

•    posiadasz wykształcenie/doświadczenie związane z ZZL,
•    lubisz wyzwania, a sukcesy nie są Ci obce,
•    potrafisz współpracować,
•    chcesz się nieustannie rozwijać i potrafisz się zaangażować,
•    znasz prawo pracy i posiadasz wiedzę z zakresu ZZL,
•    jesteś odpowiedzialny za powierzone zadania,
•    w Pakiecie Office potrafisz zdziałać cuda,
•    potrafisz szybko reagować na potrzeby nieustnie zmieniającego się środowiska pracy,
•    posiadasz prawo jazdy kat B

Jakie zadania na Ciebie czekają?

•    budowanie partnerskiej współpracy z kadrą menedżerską oraz dostarczanie narzędzi i rozwiązań z obszaru HR w celu wsparcia realizacji strategicznych celów firmy,
•    pełna opieka HR wyznaczonego obszaru, począwszy od rekrutacji, poprzez wdrożenie do pracy i rozwój, a także systematyczna ocena kompetencji pracowników,
•    planowanie i prowadzenie rekrutacji na stanowiska produkcyjne specjalistyczne i kierownicze,
•    współpraca z firmami zewnętrznymi, uczelniami oraz szkołami w zakresie realizowanych zadań w obszarze rozwoju pracowników,
•    aktywny udział w projektach realizowanych w obszarze HR,
•    sporządzanie raportów i analiz związanych z potrzebami działu,

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres E-MAIL lub składanie osobiście w siedzibie firmy. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie klauzuli potwierdzającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!